);

Łęgi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
75 350 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia działki
3 014 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Numer oferty
PFS20565

Opis nieruchomości

POLECAM --- DZIAŁKA 6,68 HA Z MOŻLIWOŚCIĄ KUPNA W CAŁOŚCI LUB CZĘŚCI !!!!
Właściciel podzielił wstępnie działkę (projekt-propozycja) i tym samym powstało 12 mniejszych działek wielkości od ok. 3014 m2 do 3242 m2.
Całość jest działką rolną, klasa bonitacyjna gleby : RIIIb, ŁIV, RV, RVI, PsIV i PsV. Teren jest płaski, niezadrzewiony. Brak planu zagospodarowania przestrzennego. Właściciel występował wcześniej i otrzymał warunki zabudowy. Uzbrojenie jest pełne w drodze graniczącej z działką. W bliskim sąsiedztwie i okolicy nowa zabudowa domków jednorodzinnych.
Cena ofertowa wynosi tylko 25 zł/m2. Gorąco polecam !!!

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).