);

Otanów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
149 000 PLN
Cena za m2
40,23 PLN
Powierzchnia działki
3 704 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Numer oferty
PFS20855

Opis nieruchomości

Ślicznie położona działka nad jeziorem. Teren równy, częściowo ogrodzony, w kształcie prostokąta, od strony drogi - zadrzewiony - dzięki temu drzewa stanowią naturalną osłonę. Na terenie działki znajduje się również staw. Dojazd do działki utwardzoną drogą. Działka została częściowo uzbrojona. W sąsiedztwie znajdują się inne, zagospodarowane działki z domkami letniskowymi oraz pola uprawne.

Jezioro, nad którym znajduje się działka, zajmuje powierzchnię powyżej 300ha, a jego głębokość waha się od 10 do ok. 32m. Ze względu na dużą różnorodność i obfitość ryb jezioro stanowi prawdziwy raj dla wędkarzy.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Zabudowa niska, Kościół, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Jezioro

Mapa

Kontakt

Małgorzata Florczak

Małgorzata Florczak

Telefon:
+48 502 77 44 84
E-mail:
malgorzata@profesja.szczecin.pl
Numer licencji:
3962

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).