);

Szczecin

Bezrzecze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Cena za m2
165 PLN
Powierzchnia działki
600 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Numer oferty
PFS20776

Opis nieruchomości

Ślicznie położona działka, na lekkim wzniesieniu, w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych.
Działka ma kształt prostokąta. To idealny kształt i wielkość aby postawić dom jednorodzinny i móc korzystać z uroków ogrodu nie poświęcając całych weekendów na koszenie trawy.
Media w drodze. Działka bez cieków wodnych i bez zadrzewienia.
Bezrzecze to intensywnie rozwijająca się w ostatnim czasie okolica. Powstały tam, i nadal powstają, nowe domy, osiedla oraz liczne sklepy, usługi i dyskonty. Niedaleko znajduje się również szkoła, pętla autobusowa itp. Szybki dojazd do centrum Szczecina.
Nieruchomość ta, ze względu na sąsiedztwo wybudowanych już domów świetnie nadaje się do zabudowy, ale również może stanowić dobrą lokatę kapitału

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna

Kontakt

Małgorzata Florczak

Małgorzata Florczak

Telefon:
+48 502 77 44 84
Email:
malgorzata@profesja.szczecin.pl
Numer licencji:
3962

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).