);

Szczecin

Podjuchy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
3 698,22 PLN
Powierzchnia
94,64 m2
Piętro
0
Liczba pokoi
6
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Medyczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Inny
Rok budowy
1991
Numer oferty
PFS20831

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy z dużą powierzchnią biurowo-magazynową, aneksem kuchennym, łazienką i toaletą. Lokalizacja jest idealna pod wszelkiego typu Żabki, Fresh markety itp - obecnie znajduje się tam osiedlowy sklep wielobranżowy, do którego przyzwyczajeni są okoliczni mieszkańcy. Na ścianach gładzie, podłogi wyłożone terakotą. Polecam i zapraszam!

Parametry dodatkowe

  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

Marek Florczak

Marek Florczak

Mobile:
501414614
Email:
marek@profesja.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).