);

Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 812 PLN
Cena za m2
52 PLN
Powierzchnia
131 m2
Piętro
0
Liczba pięter
8
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Kaucja
tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1968
Numer oferty
PFS20785

Opis nieruchomości

Lokal położony jest w bardzo dobrej lokalizacji - przy jednej z głównych ulic, na tzw. Złotym Szlaku. Doskonale spełni swoje zadanie jako lokal handlowy czy usługowy. Znajduje się on na parterze, posiada bezpośrednie wejście prosto z chodnika, a także bardzo duże witryny, które stwarzają możliwość doskonałej ekspozycji towaru.

Lokal składa się z:
- sali sprzedaży o pow. ok. 108m2, na podłogach położone zostały panele lub gresy,
- magazynku o pow. ok. 10m2
- pomieszczenia socjalnego i sanitarnego
- pomieszczenia biurowego

Duża, otwarta, prawie bez przeszkód architektonicznych sala sprzedaży daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Ścianki widoczne na zdjęciach stanowią lekką konstrukcję potrzebną do aranżacji aktualnej ekspozycji.

Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym. Na podłogach znajdują się wysokiej klasy ścieralności panele lub gresy, ściany zostały wygładzone lub obudowano regipsami. Sufity podwieszane - dzięki temu rozprowadzone oświetlenie dodaje uroku ekspozycji. Nieruchomość ogrzewana jest z sieci miejskiej, ale również zamontowano klimatyzację.

Lokal przeznaczony jest pod głównie pod działalność handlową lub usługową. Możliwe jest również prowadzenie działalności biurowej.

Prezentowany lokal może funkcjonować w połączeniu z drugim, większym lokalem. Wówczas uzyskamy powierzchnię 314,82m2 i dodatkowo ok. 47m2 piwnicy.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 337
  • Piwnica: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

Małgorzata Florczak

Małgorzata Florczak

Mobile:
+48 502 77 44 84
Email:
malgorzata@profesja.szczecin.pl
Numer licencji:
3962

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).