);

Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 900 PLN
Cena za m2
38,68 PLN
Powierzchnia
204,26 m2
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
5
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Do odświeżenia
Rok budowy
1920
Numer oferty
PFS20833

Opis nieruchomości

Lokal położony w doskonałej lokalizacji przy najdłuższej ulicy Szczecina - Al. Wojska Polskiego - w samym centrum miasta. Doskonale sprawdzi się jako lokal handlowy bądź usługowy. Znajduje się on na parterze, z bezpośrednim wejściem prosto z ulicy. Posiada 3 duże witryny - wychodzące na główną ulicę - doskonałe do ekspozycji towaru a także doskonałe jako powierzchnia reklamowa.

Wysoki standard lokalu - bardzo ładne podłogi, ściany gładzone, malowane w jasnych, neutralnych barwach, klimatyzacja itp. - zaspokoi gust najbardziej wymagającego klienta.

Lokal składa się z:
- wyjątkowo przestronnej sali sprzedaży z kontuarem o pow. ok 136 m2
- 3 pomieszczeń gospodarczych
- łazienki
- piwnicy
o łącznej powierzchni 204,26 m2

Istnieje możliwość wykonania dodatkowej toalety, a także, nie naruszając przestrzeni sali sprzedaży, zrobienia dwóch dodatkowych pomieszczeń pełniących funkcję np. sal szkoleniowych.
Do czynszu najmu doliczyć należy czynsz do zarządcy 384zł oraz opłaty za prąd i ochronę.
Lokal o bardzo wysokim standardzie z dużą otwartą salą sprzedaży pozwalającą na pełną dowolność jej aranżacji. Podłogi wykończone zostały wysokiej klasy panelami, ściany wygładzone, a w suficie zamontowane energooszczędne oświetlenie. W lokalu zamontowana został klimatyzacja.
Polecam i zapraszam na prezentacje.

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Małgorzata Florczak

Małgorzata Florczak

Mobile:
+48 502 77 44 84
Email:
malgorzata@profesja.szczecin.pl
Numer licencji:
3962

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).