);

Szczecin

Centrum, Jagiellońska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
900 PLN
Cena za m2
36 PLN
Powierzchnia
25 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1920
Numer oferty
PFS20832

Opis nieruchomości

Duży, przestronny pokój położony w lokalu biurowym na pierwszym piętrze, w samym centrum Szczecina. Pokój jest bardzo ładny, ustawny oraz zadbany z bezpośrednim wyjściem na balkon. W lokalu znajduje się też Kancelaria Radcy Prawnego oraz biuro nieruchomości. Do wspólnego użytku - kuchnia oraz łazienka. Dodatkowo płatny udział w kosztach takich jak: woda, ogrzewanie, prąd a także internet światłowodowy 600/300. Istnieje możliwość zawarcia umowy na czas określony bądź nieokreślony.

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak

Mapa

Kontakt

Marek Florczak

Marek Florczak

Mobile:
501414614
Email:
marek@profesja.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).