);

Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
540 PLN
Cena za m2
18 PLN
Powierzchnia
30 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie (lokal)
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1970
Numer oferty
PFS20774

Opis nieruchomości

Niewielki lokal położony w centrum, na pierwszym piętrze budynku, w sąsiedztwie którego znajdują się inne obiekty handlowe, magazynowe,biurowe. Świetnie nadaje się pracownię, studio nagrań lub po prostu biura czy magazyn. Lokal jest doświetlony światłem dziennym, posadzka betonowa wyłożona wykładziną. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu o mniejszej lub większej powierzchni - 15m2, 42m2, lub np. ok. 220m2. na korytarzu wspólny węzeł sanitarny. Polecam szczególnie ze względu na świetną lokalizację i cenę.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj

Mapa

Kontakt

Małgorzata Florczak

Małgorzata Florczak

Telefon:
+48 502 77 44 84
Email:
malgorzata@profesja.szczecin.pl
Numer licencji:
3962

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).