);

Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 000 PLN
Cena za m2
44,47 PLN
Powierzchnia
314,82 m2
Piętro
0
Liczba pięter
8
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Kaucja
tak
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1968
Numer oferty
PFS20784

Opis nieruchomości

Lokal położony jest w ścisłym centrum miasta - przy Złotym Szlaku, blisko Galerii Galaxy. Znajduje się on na parterze, posiada dwa bezpośrednie wejścia prosto z chodnika, a także bardzo duże witryny, które stwarzają możliwość doskonałej ekspozycji towaru.

Lokal składa się z:
- sali sprzedaży o pow. ok. 250m2, na podłogach położone zostały panele lub gresy,
- dwóch magazynów o pow. ok. 20m2 i 10m2
- pomieszczenia socjalnego i sanitarnego
- pomieszczenia biurowego
- piwnicy - o pow. ok. 40m2

Duża, otwarta, prawie bez przeszkód architektonicznych sala sprzedaży daje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Ścianki widoczne na zdjęciach stanowią lekką konstrukcję potrzebną do aranżacji aktualnej ekspozycji.

Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym. Na podłogach znajdują się wysokiej klasy ścieralności panele lub gresy, ściany zostały wygładzone lub obudowano regipsami. Sufity podwieszane - dzięki temu rozprowadzone oświetlenie dodaje uroku ekspozycji. Nieruchomość ogrzewana jest z sieci miejskiej, ale również zamontowano klimatyzację.

Lokal przeznaczony jest pod głównie pod działalność handlową lub usługową. Możliwe jest również prowadzenie działalności biurowej.

Dzięki kilku wejściom do lokalu istnieje możliwość podzielenia go na dwa mniejsze. Każdy z nich miałby oddzielne wejście prosto z chodnika.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 337
  • Piwnica: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Mapa

Kontakt

Małgorzata Florczak

Małgorzata Florczak

Mobile:
+48 502 77 44 84
Email:
malgorzata@profesja.szczecin.pl
Numer licencji:
3962

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).