);

Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Cena za m2
39,22 PLN
Powierzchnia
51 m2
Piętro
0
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
3
Przeznaczenie
Biurowe
Kaucja
2000
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2007
Numer oferty
PFS20605

Opis nieruchomości

Atrakcyjny lokal o powierzchni 51m2 w zacisznej części Śródmieścia. Budynek utrzymany w stanie idealnym. Lokal jest bardzo jasny - posiada dużą witrynę, oraz dwa wejścia. Lokal bezpośrednio przylega do eleganckiego atrium. Przeznaczenie lokalu: biurowe, usługowe, handlowe lub mała gastronomia. W chwili obecnej lokal podzielony jest na salę główną i 2 mniejsze pomieszczenia mogące stanowić zaplecze dla osób zatrudnionych lub na magazynki czy archiwum. Budynek jest dozorowany 24h/dobę. Minimalny okres najmu 1 rok.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Witryna: Tak

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).