);

Szczecin

Niebuszewo, Heleny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
339 000 PLN
Cena za m2
5 913,13 PLN
Powierzchnia
57,33 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1936
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
700 PLN
Numer oferty
PFS20852

Opis nieruchomości

Oferuję do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone w spokojnej i zielonej części Niebuszewa. Pokoje ustawne po ok. 17-18m2. W mniejszym pokoju, dziecięcym znajduje się domek dla dzieci z drewnianej zabudowy. Kuchnia osobna, wc z łazienką razem. Mieszkanie położone na parterze nad ogrzewaną piwnicą dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciepłe. Budynek przeszedł remont części wspólnych tj. świeża elewacja z ociepleniem, wymienione piony, nowy dach, wyremontowana klatka schodowa, wymienione okna w piwnicy i odnowione, ocieplone stropy. Wspólnota planuje doprowadzić do budynku ciepłą wodę z sieci miejskiej.
Okna z pokoi wychodzą na duże, zielone, otwarte podwórze.
Siedem lat temu mieszkanie zostało poddane generalnemu remontowi: wszystkie instalacje wymieniono, podłogi w pokojach wyrównano płytą OSB i wyłożono panelami dobrej jakości, sufity podwieszane z wyciszeniem watą szklaną, kuchnia i łazienka zbudowane od podstaw, podłogi na przedpokoju, w kuchni i łazience wylane na nowo i wyłożone kaflami.
Czynsz z zaliczką na ogrzewanie, wodę, śmieciami wynosi 550zł. Obecnie fundusz remontowy wynosi 150zł (z powodu wykonanie prac w częściach wspólnych budynku). W pobliżu szkoły, przedszkola, punkty handlowe, kościół oraz naprawdę godna polecenia przychodnia NFZ. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z resztą miasta. Zapraszam do bezpośredniego zapoznania się z ofertą !!!

Mapa

Kontakt

Mirek Kmiotek

Mirek Kmiotek

Telefon:
505116516
E-mail:
mirek@profesja.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Profesja dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Profkor Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecin (70-435) przy Jagiellońska 95/4. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).